Místo klidu

"Dvě cesty se rozcházely v lese a já – Vydal jsem se po té méně vyšlapané. A takto jsem udělal všechen rozdíl."

Básník Robert Lee Frost

Náš les je krásné, klidné místo v neklidné a náročné době. U nás se snoubí tichost krajiny s respektem k soukromí. Uvědomujeme si, že každý z nás je jedinečný a máme občas potřebu utéct od civilizace či jen prostě najít báječné místo.

Les je pro to ideální prostředí a když se k němu všichni společně budeme chovat správně, tisíckrát nám to v dobrém oplatí. Proto Ti Bouda Budka nabízí možnost si zajistit „Místo klidu“ jen pro Tebe a dle Tvých představ.

Místo klidu aneb „Úkryt před bouřkou„

Respekt k soukromí a důvěra jsou jedny z našich nejdůležitějších hodnot. Pro nás jsou samozřejmostí a proto Ti nabízíme možnost si zarezervovat pobyt v soukromém režimu „Úkryt před bouřkou“. Tato služba funguje na principu samostatného příjezdu a odjezdu bez naší přítomnosti. Stačí když v rezervačním formuláři do poznámky uvedeš „Úkryt před bouřkou“ a my už se o vše potřebné pro Tebe postaráme.

Služba je na doporučení, extra zpoplatněna a je zálohována vratnou kaucí (veškeré potřebné informace Ti sdělíme skrze potvrzující email po vytvoření rezervace)

Místo klidu aneb „V lese na paloučku“

Láska nezná hranic a je jednou z nejdůležitějších součástí našich životů. V kombinaci s klidným prostředím lesa vytváří nezapomenutelné kouzlo. Služba „V lese na paloučku“ je určena pro ty, kteří si chtějí říci své ANO mimo klasická radniční či zámecká místa. Náš les je vhodný pro malé svatby s omezeným počtem lidí. Novomanželé mohou zároveň využít Boudu Budku pro svou první společnou noc.

Pro více informací nám stačí napsat na email či na náš instagram. Vše s Tebou probereme, prozkoumáme možnosti, termíny a samozřejmě připravíme i cenovou kalkulaci.

Místo klidu aneb
„V záři slunečního světla“

Báječných a unikátních míst není mnoho. Bouda Budka vyniká svou jedinečností, umístěním a klidem. Vytváří tak skvělé podmínky pro nafocení osobních, rodinných či svatebních fotografií. Služba “ V záři slunečního světla“ je tak vhodná nejen pro fotografy, kteří hledají originální prostor pro svou tvorbu, ale i pro ty, kteří prostě chtějí být zachyceni ve správný čas na správném místě.

Veškeré informace a cenu za službu Ti rádi sdělíme skrze email či náš instagram – stačí se nám jen ozvat.

Důležitost:
Veškeré výše zmíněné služby nejsou nárokové a Bouda Budka si vyhrazuje právo skrze své majitele jakoukoliv žádost o ně, která by odporovala morálním zásadám, zákonům naší země, vzbuzovala pochybnost a nebyla v souladu s hodnotami tohoto místa, odmítnout.